LUDVÍK HESS - Úvodní strana
265. děťátko v babyboxu na radnici Prahy 8 – na Libeňském zámečku!
(25. června 2024)
Nijinsky je kůň století
(01. června 2024)
Antonín Hess oslavil 13!
(14. února 2024)

(31. prosince 2023)

265. děťátko v babyboxu na radnici Prahy 8 – na Libeňském zámečku!

25. června 2024

V úterý 25. června v 16:00 přijal do své klimatizované náruče libeňský babybox již třetí děťátko. Bylo zabalené v hadříku či plence s obrázky kočiček. Než jsem ale obrázek stačil na displeji svého telefonu otevřít, volal mi starosta MČ Prahy Ondřej Gros, který mě informoval, že děťátko je holčička, je čerstvě narozená a na první pohled zcela zdravá. Holčičku z babyboxu vyzvedla místostarostka Prahy 8 Vladimíra Ludková. 
Ve chvíli, kdy byla holčička v babyboxu nalezena, se o mne starala nejvlídnější a nejmilejší sestřička z MOJIP FN Královské Vinohrady Jiřina, a tak jméno pro holčičku bylo jasné. Zasvěcení také ví, že moje první děvče, s kterou jsem chodil právě na Gymnázium U Libeňského zámku, naproti kterému je babybox umístěn, byla také Jiřina. Tak do sebe zase jednou všechno hezky zapadlo.  
Jiřina je pátým letošním děťátkem a skóre holky versus kluci zvýšila na 146:119. Píšu marketingovému manažerovi České mincovny Jaroslavu Černému, aby malé Jiřince nechal vyrazit tradiční novorozenecký dukát, kterým Česká mincovna všechny děti odložené do babyboxu obdarovává! Děkuju, milý Jaroslave!
Ať žije malá Jiřinka z Libně! Ať žije sestřička Jiřinka z Vinohradské nemocnice! Ať žije Jiřina, moje první děvče! 
Babydědek Lu

1. obrázek
Zlatý novorozenecký dukát od České mincovny!

2. obrázek

 
© 2012 Ludvík Hess, webdesign Atelier Degas