LUDVÍK HESS - Úvodní strana
Nijinsky je kůň století
(01. června 2024)
Antonín Hess oslavil 13!
(14. února 2024)

(31. prosince 2023)
256. děťátko v babyboxu na radnici Prahy 6 se jmenuje Libor podle prezidenta Soudcovské unie Libora Vávry, zasloužilého člena Kolegia spolku Babybox!
(24. listopadu 2023)

256. děťátko v babyboxu na radnici Prahy 6 se jmenuje Libor podle prezidenta Soudcovské unie Libora Vávry, zasloužilého člena Kolegia spolku Babybox!

24. listopadu 2023

Trojčetnost se naplnila! Zopakuji tři děťátka nalezená v babyboxech v posledních pěti dnech. V Blansku se našel chlapeček David 20. listopadu, tentýž den o chvíli později holčička Bohumíra v Nemocnici Teplice a dnes v 12.26 trojici doplnil klučík Libor v babyboxu na radnici Prahy 6. Je to osmé dejvické radniční děťátko, čtvrtý kluk.

Libor byl oblečený celý v bílém, na pohled zdravý a dokonce měl přiložený balíček plen. Skóre kluci versus holky je nyní 116:140 ve prospěch holek.

Podávám zprávu marketingovému řediteli České mincovny Jaroslavu Černému, aby nechal vyrobit zlatý novorozenecký dukát, kterým Česká mincovna tradičně obdarovává odložená děťátka. Tento týden se České mincovně prodraží!

Kmotr klučíka JUDr. Libor Vávra, prezident Soudcovské unie, je dvacet let rádcem spolku Babybox nejen v právních otázkách, ale i v záležitostech mediálních. Libor Vávra oslavil 17. října 60. narozeniny, a tak kmotrovství je dodatečnou připomínkou. Spolek Babybox již jednou navrhl Libora Vávru jako Ústavního soudce.

Ať žije Libor Dejvický! Ať žije JUDr. Libor Vávra!

Babydědek Lu

1. obrázek

2. obrázek

 
© 2012 Ludvík Hess, webdesign Atelier Degas