LUDVÍK HESS - Úvodní strana
248. děťátko je holčička Georgia z babyboxu v Karlových Varech!
(10. února 2023)
Milan Nakonečný má 91!
(09. února 2023)

248. děťátko je holčička Georgia z babyboxu v Karlových Varech!

10. února 2023

Georgia vstoupila do nového života dvířky babyboxu Karlovarské krajské nemocnice v pátek 10. února v 14:58. Je to den pro mne významný, protože má 12. narozeniny můj nejmladší syn Antonín Václav Hess. 
Georgia byla oblečená do růžového overalu, zřejmě po starší sestře, takže ji byl o dvě čísla větší. Na hlavě měla růžovou pletenou čepičku. Vzápětí mi volala přívětivá vrchní sestra Alžběta Novotná: „Holčička je v pořádku a podle ošetření pupku bych řekla, že přišla na svět v porodnici. U sebe měla dopis s informací, že se narodila 6. února. Maminka lituje, že si ji z vážných důvodů nemůže nechat.“ 
Jistě se ptáte, proč se jmenuje Georgia. Je to jméno, které dostala adoptivní dcera velké protagonistky babyboxů Zuzanky Isabelly T. , dámy, kterou obdivuju. Její adoptivní dcera se narodila ve Spojených státech v Atlantě, v hlavním městě státu Georgia, odtud její jméno. Zuzanka Isabella ji získala a přivezla si ji do Čech. Georgia je dnes krásná mladá dáma chystající se studovat konzervatoř. 
Georgia je třetí karlovarské děťátko a druhé letošní celkem, třetí karlovarská holčička a 136. holčička z babyboxu!
Jaroslav Černý, marketingový manažer České mincovny, už razí pro Georgii zlatý dukát, kterým obdarovává Česká mincovna všechna děťátka odložená do babyboxů. 
Ať žije Georgia Karlovarská! Ať žije Georgia z Atlanty!
 
Babydědek Lu

1. obrázek
Novorozenecký dukát od České mincovny!

2. obrázek

 
© 2012 Ludvík Hess, webdesign Atelier Degas