LUDVÍK HESS - Úvodní strana
Cocolma. 177!
(16. dubna 2021)

216. děťátko bylo odloženo do babyboxu v Nemocnici Slaný!

11. března 2021

Je to holčička, jak mi telefonoval ředitel nemocnice a můj přítel Štěpán Votoček, a tak jsem ji hned pojmenoval Štěpánka. Byla velmi pečlivě oblečená - zabalená v kožíšku, zavinovačce s žirafami a na hlavě měla bílou čepičku. Malý zádrhel spočívá v tom, že zdravotníci se domnívají, že je to holčička, která se v nemocnici před týdnem narodila. Takový případ jsme ještě neměli! Kdo ví, co maminku vedlo k rozhodnutí odložit holčičku hned po propuštění z porodnice. Ať tak nebo onak, štěpánka dostane zlatý dukát do kolébky od České mincovny www.ceskamincovna.cz. Česká mincovna obdarovává dukátem všechna děťátka z babyboxů. Děkuju České mincovně a jejímu marketingovému manažerovi Jaroslavu Černému. 

Štěpánka je druhé letošní děťátko v babyboxu a druhé odložené ve Slaném. Skóre holky versus kluci zvýšila na 118:98. Slánský babybox jsem otvíral 3. února 2011 u příležitosti 90. narozenin své maminky Jaroslavy, která se narodila kousek od Slaného v městečku Libušín.

Ve středu 17. března instaluje Zdeněk Juřica, MONTEL Náměšť nad Oslavou, babybox nové generace v Nemocnici Teplice. Kdo bude jeho hlavním dárcem? Jednáme intenzivně s Nadací Komerční banky, a. s. – JISTOTA. 

Ať žije Štěpánka! Ať žije Štěpán Votoček, ředitel nemocnice a její kmotr! 

1. obrázek
Zlatý dukát do kolébky od České mincovny.

2. obrázek

 
© 2012 Ludvík Hess, webdesign Atelier Degas