LUDVÍK HESS - Úvodní strana
V TOKOZ a. s. Žďár nad Sázavou jsme zřídili 78. babybox!
(22. října 2020)

V TOKOZ a. s. Žďár nad Sázavou jsme zřídili 78. babybox!

22. října 2020

Po několikaletém úsilí umístit babybox ve Žďáru nad Sázavou jsme díky majiteli továrny TOKOZ a. s. Vladimíru Chládkovi instalovali 22. října babybox vpravo do vchodu do továrny v Santiniho ulici. Zdeněk Juřica MONTEL, Náměšť nad Oslavou babybox instaloval do okna a počítač do místnosti ostrahy továrny, která má nepřetržitou službu. V případě nálezu odloženého děťátka přivolá ostraha záchranku. 

Děkuju za mimořádnou vstřícnost majiteli továrny Vladimíru Chládkovi a jeho choti Ivetě, jež je velkou protagonistkou babyboxů.
Děkuju hlavnímu dárci, brněnskému Petru Bečičkovi, majiteli firmy 100MEGA Distribution, s. r. o., který je tradičním dárcem projektu našeho spolku. Dalším pravidelným dárcem je Milan Stehlík, majitel pražské firmy NOBILES, s. r. o., děkuju mu za významný dar! Děkuju ostatním dárcům, bez nichž by babybox nebyl ani jeden. 
Slavnostní otevření se koná 6. listopadu ve 12 hodin, v den narozenin šéfa továrny Vladimíra Chládka. Jeho firma TOKOZ a. s. zároveň letos slaví 100 let od svého vzniku. Zvu Vás na slavnostní otevření! 
Babydědek Lu

 

 

 

 

1. obrázek
Zdeněk Juřica mě vítá ve Žďáru nad Sázavou.

2. obrázek
Rozhovor s Dášou Kubíkovou z Českého rozhlasu, protagonistkou babyboxů.

3. obrázek
Vladimír Chládek a LH u babyboxu.

4. obrázek
Vladimír Chládek zkouší, jak se odkládá děťátko.

5. obrázek
Celek.

 
© 2012 Ludvík Hess, webdesign Atelier Degas